usługi informatyczne piaseczno

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Ustawianie i konfigurowanie sprzętu RTV i AGD

  60,00  z VAT

  Masz problem z ustawieniami sprzętu RTV i AGD zakup tą usługę. Przyjadę (do 20km za darmo) i pomogę w ustawieniach i dostosowaniu do Twojego użytku.

  Jeśli chcesz mogę pomóc i nauczyć przez skype lub telefon. Musisz tylko wcześniej poinformować mnie o typie sprzętu i problemie jaki chcesz, aby rozwiązać. Zadzwonię i pomogę problem rozwiązać oraz wyjaśnię jak dany sprzęt używać.

 • Pomoc Komputerowa na Skype – 60 min

  90,00  z VAT

  Konsultacja Informatyczna poprzez Skype 60 minut. Tematem konsultacji może być pomoc w obsłudze oprogramowania, pomoc w instalacji, pomoc w  konfiguracji, dodanie nowych funkcjonalności itp.

  Godzina konsultacji oraz nazwa profilu zostaną ustalone po opłaceniu usługi.

 • Pomoc Komputerowa na Zoom – 30 min

  50,00  z VAT

  Usługa informatyczna konsultacja lub rozmowa na tematy związane z obsługą oprogramowania , instalacją oprogramowania, konfiguracją itp. poprzez portal konferencyjny zoom. Czas konsultacji 30 minut. Godzina konsultacji jest ustalana indywidualnie.

 • Instalacja Windows 7,8,10

  100,00  z VAT

  Usługa instalacji systemu Windows na serwerze fizycznym lub wirtualnym. Usługa nie zawiera licencji i medium instalacyjne. Licencja jest dostępna odpłatnie przy wcześniejszym zamówieniu.