Sklep z komputerami Piaseczno

Otworzyłem niedawno sklep z komputerami oraz podzespołami do komputerów. Nie jest to jednak sklep stacjonarny, ale internetowy. Mogę jednak dla zainteresowanych sprowadzić na życzenie komputer lub złożyć komputer według wymagań. Nie zawsze te oferowane w sklepach jako gotowe spełniają nasze oczekiwania. Tutaj możemy wybrać rodzaj procesora, płyty głównej, ilość pamięci, typ i wielkość dysku. W dodatku obudowę, kartę graficzną i wiele innych dodatków.

Ponad to komputer taki złożę i uruchomię. Jeśli klient zechce zainstaluję Linux lub Windows i przeszkolę w podstawowej jego obsłudze. Gwarancja na taki komputer to 12 miesięcy, ale na niektóre podzespoły aż 24 miesiące.

W sklepie w ofercie jest ponad 80 tys produktów. Są tam także artykuły RTV i AGD, które dostarczane są bezpośrednio do domu klienta.

Zadzwoń i zapytaj się o usługę składania komputera lub konfiguracji sprzętu w domu. Możesz też wypełnić formularz z zapytaniem.

about author

admin

admin@exigen.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Dodaj komentarz