Jakość obsługi klienta indywidualnego

Klient który ma problem z komputerem, internetem lub drukarką potrzebuje pomocy szybko i skutecznie. Temu właśnie ma służyć pogotowie informatyczne. Pomoc w nagłych przypadkach powinna być udzielana szybko, zwykle w ciągu kilku lub kilkunastu godzin.
Weźmy na przykład sytuację gdy klient potrzebuje coś szybko wydrukować z powodów biznesowych lub prywatnych. A tutaj nagle drukarka odmawia posłuszeństwa, nie chce drukować, nie reaguje na nic, jest głucha. Reset nie pomaga, masz wtedy ochotę wyrzucić ją za okno? Nie trzeba wystarczy skorzystać z usługi informatycznej profesjonalisty. Ktoś, kto potrafi sprawdzić, diagnozować i konfigurować drukarki. Konfigurowanie drukarek , usługi pogotowie informatyczne Piaseczno oraz obsługa informatyczna w 6-12 godzin od zgłoszenia to domena działalności firmy Exigen.

Usługi informatyczne to główna działalność firmy. Potrafimy rozwiązać 99% problemów informatycznych klienta. 

Inny przypadek to nie działająca lub źle działająca sieć WiFi. W tym wypadku proponujemy optymalizację sieci WiFi, najpierw wykonujemy pomiary, poznajemy lokalizacje i wymagania klienta. Najważniejsze są wymagania klienta bo po co modyfikować sieć jak nie wiemy do czego dążymy, jaki ma być efekt końcowy. Działanie w ciemno to nie dla nas. Nie chodzi nam o zdarcie kasy z klienta tylko o to żeby klient miał to czego oczekuje, był zadowolony z usługi.

Usługi informatyczne Piaseczno to przede wszystkim usługi dla ludności, a poza tym dla firm. Szybkość obsługi i jakość świadczonych usług są najważniejsze.