Jakość obsługi klienta indywidualnego

Klient który ma problem z komputerem, internetem lub drukarką potrzebuje pomocy szybko i skutecznie. Temu właśnie ma służyć pogotowie informatyczne. Pomoc w nagłych przypadkach powinna być udzielana szybko, zwykle w ciągu kilku lub kilkunastu godzin.
Weźmy na przykład sytuację gdy klient potrzebuje coś szybko wydrukować z powodów biznesowych lub prywatnych. A tutaj nagle drukarka odmawia posłuszeństwa, nie chce drukować, nie reaguje na nic, jest głucha. Reset nie pomaga, masz wtedy ochotę wyrzucić ją za okno? Nie trzeba wystarczy skorzystać z usługi informatycznej profesjonalisty. Ktoś, kto potrafi sprawdzić, diagnozować i konfigurować drukarki. Konfigurowanie drukarek , usługi pogotowie informatyczne Piaseczno oraz obsługa informatyczna w 6-12 godzin od zgłoszenia to domena działalności firmy Exigen.

Usługi informatyczne to główna działalność firmy. Potrafimy rozwiązać 99% problemów informatycznych klienta. 

Inny przypadek to nie działająca lub źle działająca sieć WiFi. W tym wypadku proponujemy optymalizację sieci WiFi, najpierw wykonujemy pomiary, poznajemy lokalizacje i wymagania klienta. Najważniejsze są wymagania klienta bo po co modyfikować sieć jak nie wiemy do czego dążymy, jaki ma być efekt końcowy. Działanie w ciemno to nie dla nas. Nie chodzi nam o zdarcie kasy z klienta tylko o to żeby klient miał to czego oczekuje, był zadowolony z usługi.

Usługi informatyczne Piaseczno to przede wszystkim usługi dla ludności, a poza tym dla firm. Szybkość obsługi i jakość świadczonych usług są najważniejsze.

about author

admin

admin@exigen.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.