Jak naprawić komputer w czasie epidemii?

Gdy musimy naprawić komputer, a nie możemy wyjść z domu lub serwis nie może do nas przyjechać, co mamy zrobić?

Teraz kiedy wszyscy jesteśmy zmuszeni do nieopuszczania domów, pracujemy zdalnie, dzieci się uczą przez internet, spędzamy dużo więcej czasu przy komputerze, komputer jest naszym krytycznym narzędziem pracy. Co się stanie, gdy odmówi nam posłuszeństwa?

Naprawa komputerów

Naprawa komputerów Piaseczno

Nie można go zawieść do serwisu komputerów, bo większość z nich jest nieczynna z powodu COVID-19, serwisant też raczej do nas nie przyjedzie. Serwis komputerowy na telefon lub zdalny serwis komputerowy może być rozwiązaniem. Na co wszystkich zachęcam. Ale czy wszystko da się naprawić zdalnie? Co, jeśli z przyczyn losowych uszkodzi się matryca, dysk twardy lub zaleje klawiatura? To wymaga specjalistycznego serwisu. Niestety taka naprawa nie jest natychmiastowa. Nawet przy największych chęciach musi to potrwać 3-4 dni. Jak jednak dostarczyć komputer, laptop do serwisu, skoro jest nieczynny? Otóż moja firma wysyła kuriera po sprzęt do klienta na swój koszt. Po wykonaniu diagnozy i oszacowania kosztów kontaktujemy się z klientem, który decyduje się na naprawę lub nie. Jeśli dokonywana jest naprawa serwis odsyła naprawiony sprzęt po uiszczeniu opłaty za naprawę. Jeśli koszt naprawy jest zbyt wysoki i klient rezygnuje z naprawy, ponosi tylko ryczałtową opłatę za wysyłkę powrotną (25 zł).

W wielu przypadkach, gdy jest to możliwe (odległość do 20 km) po sprzęt jedziemy sami i odwozimy go po naprawieniu.

Zapewniamy jeszcze w ramach pogotowia komputerowego usługi naprawy komputerów, gdy konieczna jest instalacja oprogramowania systemowego Windows lub Linux. Instalacja oprogramowania Office oraz antywirusowego.

Naprawiamy sprzęt stacjonarny PC, serwery oraz laptopy. Wymieniamy zawsze na części fabrycznie nowe. Udzielamy gwarancji na części na 1 rok. Serwis komputerowy Piaseczno, działamy w całym powiecie piaseczyńskim oraz obsługujemy też Warszawę, Pruszków, Otwock, Góra Kalwaria i inne rejony przyległe.