Cennik usługi komputerowe dla użytkowników domowych

Pomoc Komputerowa Piaseczno

Domowy helpdesk

Pomagam wszystkim w aktualizacjach, instalacja oprogramowania, usuwania wirusów, instalacji drukarek, analiza WiFi, konfiguracja routera  itd.

Koszt usług dla użytkowników domowych zależy od czasu i skomplikowania operacji. Opłata jest ustalana indywidualnie i tylko za skutecznie wykonaną pracę. Jeśli nie uda się pracy wykonać, opłaty nie ma. Nie pobieram opłaty za dojazd do 20 km od siedziby firmy.

Usługi dla domu wykonywane w biurze firmy

Czyszczenie komputera wewnątrz i na zewnątrz, naprawa lub wymiana uszkodzonych wentylatorów, wyciszanie komputera. Odbiór i dostarczenie sprzętu w cenie usługi.

Cennik usługi komputerowe jest kalkulowany osobno w zależności od stopnia skomplikowania i czasochłonności.

Usługi informatyczne zdalne

Zdalna instalacja oprogramowania Office, Anti-Virus i inne od 50 zł za usługę (wymagany do tego jest dostęp do internetu). Usługa wykonywana za pośrednictwem oprogramowania i klienta TeamViewer. Klient dostępny tutaj.

Składam komputery na życzenie klienta z części wybranych przez klienta lub zaproponowanych przez mnie.

Kupiłeś internet i zastanawiasz się “jak skonfigurować router”?  To jedna z podstawowych usług: konfiguracja routera, wifi, drukarki itp. Zapytaj o tą usługę.

Pogotowie komputerowe Piaseczno

Udzielam pomocy komputerowej i świadczę usługę pogotowia komputerowego, też w zdalnej formie. Od Poniedziałku do Piątku od 09:00 do 20:00. Zdalna pomoc to najszybszy i najłatwiejszy sposób na pomoc w obsłudze oprogramowania, nie ograniczona usługa terytorialnie.

Mam swój sklep z komputerami i częściami do komputerów, sprzętu AGD i markowych zabawek.

NOWOŚĆ!!!

Zaprojektuje, zbuduje i uruchomię dla Ciebie koparkę kryptowalut. Zapewniam też usługę konserwacji takiej koparki przez okres 2 lat. Koszt samej koparki zależy od jej wielkości. Części można zakupić u mnie lub bezpośrednio ze sklepów internetowych. Usługa zaprojektowania, zbudowania i uruchomienia to tylko 200 zł. Utrzymanie tylko 50 zł/mc płatne w ETH, BTC, BCC lub złotówkami.

Usługi komputerowe można zakupić bezpośrednio tutaj.

W cenie usługi jest.

  • Konfiguracja internetu
  • Instalacja i konfiguracja WiFi
  • Instalacja 1 drukarki WiFi
  • Konfiguracja 5 urządzeń WiFi
  • Dojazd do 30 km gratis

Zapraszam do sklepu